• Bilgi ve rezervasyon için +905322820903

Etiket arşivi göcek mavi tur

ileKalgay

Göcek Yelkenli Kiralama

Göcek yelkenli kiralama konusunda opsiyonlarınızın arasında Kalgay Yachting’i birinci sıraya koyabilirsiniz. Geniş filosuyla size yeterli miktarda seçenek sunarken rüzgarda yelken basmanın keyfini doyasıya yaşatacaktır.

Göcek’in eşsiz koylarını kendinize rüzgarın ahengine bırakarak görmek ayrı bir keyiftir. Yelkenli kiralama yaparken Amatör Denizcilik Lisansı (ADB), RYA Day ya da Coastal Skipper Lisansı ve uluslararası muadili olan ICC lisanslarından en az birine sahipseniz kaptansız yelkenli kiralama yapmanız da mümkündür.

Bölgenin genel hava durumu itibariyle çok da sert olmayan rüzgarları Göcek’te yelkenli yapmaya elverişlidir.

Göcek’te özel yelkenli kiralama düşünceniz varsa Kalgay Yachting’ten hemen teklif almak için iletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz.

ileKalgay

Göcek Katamaran Kiralama

Göcek katamaran kiralama hizmetleri noktasında elinde geniş bir portfolyoya sahip olan firmamızın filosunda jeneratör , klima , gps , autopilot , internet bağlantısı gibi premium hizmetleri de içine alan katamaranlar bulunmaktadır.

Göcek mavi turuna çıktığınızda bu eşsiz koylarda daha rahat bir yaşam alanı, daha fazla konfor ve eşsiz manzarayı daha geniş bir perspektifte görmek için katamaran kiralama hizmetlerimizinden faydalanabilirsiniz.

Katamaranlar dizaynının getirdiği avantajlarla size aynı zamanda sığ sulara dahi yanaşma fırsatı verirken aynı zamanda dalgalardan az etkilenmesi nedeniyle hem konforlu bir tur fırsatına sahip olursunuz hem de gerektiği zaman hız yapma konusunda da opsiyon yaratır.

Göcek’te özel kataraman kiralama düşünceniz varsa Kalgay Yachting’e danışmadan planlarınızı yapmayınız. Hemen teklif almak için iletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz.

ileKalgay

Göcek Yat Kiralama

Göcek özel yat kiralama konusunda Göcek’in en köklü acentalarından olan Kalgay Yachting, bünyesinde bulunan farklı sınıf ve bütçelerde yat seçenekleriyle isteklerinizi değerlendirerek size özel teklifler sunar.

Göcek limanından başlayan mavi yolculuk tercihleriniz doğrultusunda günlük ya da haftalık olarak istediğiniz rota doğrultusunda ilerler. Göcek mavi tur, Göcek koyları, 12 Adalar, Fethiye koylarının bir kısmını kapsamakla birlikte Marmaris, Kaş ve Kekova rotasında da isteğe bağlı olarak yol alabilir.

Yat kiralama Göcek özelinde mutlaka yapılması gereken bir aktivitedir. Çünkü Göcek’in eşsiz koylarının her birini görmek için deniz yolunu kullanmak gereklidir.

Göcek yat kiralama tekliflerimizi öğrenmek ve filolarımız hakkında bilgi almak için bize iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.